Farmasi Hakkinda

Farmasi

Türkiye’nin en köklü firmalarından olan Farmasi Doktor Cevdet Tuna tarafından 1952 yılında Tan sağlık hizmetleri adı ile ilk olarak kurulmuştur. Kurulma amacı, sağlık hizmetleri adına ilaç hammadde üretimi ve ithalatı olan Farmasi, 1995 yılında kozmetik alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. 

Doktor Cevdet Tuna’nın oğlu Hakan Tuna’nın babasını ikna etmesiyle, Farmasi kozmetik alanına Alize isimli ikinci şirketiyle geçiş yapmıştır. Sağlık sektöründeki başarılı çalışmalarını ve tecrübelerini kozmetik alanında da kullanmaya başlayan Farmasi kısa sürede ürettiği parfümler, kişisel bakım ürünleri ve bebek ürünleri ile adını duyurmuştur.

Kısa sürede büyük başarı yakalayan Farmasi kendi ürettiği kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ile 2009 yılında kozmetik sektöründe ihracat birincisi olmuştur. Ünü tüm dünyaya yayılan Farmasi kozmetik ürünleri, dünyada her 200 kişiden birinin kullandığı hale gelmiştir. 2009 senesinde aynı zamanda Cevdet Tuna emekli olarak bütün işleri oğlu Hakan Tuna’ya bırakmıştır.

Farmasi 2010 yılında network marketing ile doğrudan satış sektörüne giriş yapmıştır. Türkiye dışında da birçok ülkede bu yolla ürünlerinin satışına başlamıştır. Gürcistan, Fas, Makedonya, Azerbaycan, Ukrayna, Bosna, Rusya, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Mauritius, Sırbistan ve Karadağ Farmasi’nin network marketing yoluyla satış ağı oluşturduğu ülkelerdir. 

Aynı zamanda web siteleri üzerinden de ürünlerinin satışlarını gerçekleştirmektedirler. Farmasi üye ol butonuna tıklayarak, Farmasi giriş gerçekleşmektedir. Farmasi üyelik ise gerekli bilgileri doldurduktan sonra oldukça kolaydır. Bundan sonra web sitesi üzerinden de Farmasi sipariş ver butonlarını kullanarak, istenen siparişler verilebilmektedir.

Farmasi günümüzde 125 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Farmasi firmasının yaklaşık olarak müşteri sayısı, tüm dünya genelinde olmak üzere 400 milyon civarındadır. Ünlü markanın 5 tane kozmetik ürünlerini ve kişisel bakım ürünlerini ürettiği fabrikası bulunmaktadır. Farmasi günde yaklaşık olarak bin ton kozmetik malzemelerini bu fabrikalarında üretmektedir.

Farmasi’nin genel merkezi ise kozmetik şirketinin ilk kurulduğu yer olan 100.000 metrekarelik tesisle Ömerli’dedir. Farmasi ürünleri en son teknolojik yöntemlerle inşa edilmiş fabrikalarında ve laboratuvarlarında üretilmektedir. Son derece gelişmiş ekipmanlara sahip olan fabrikalar günümüz teknolojik standartlarına sahiptir.

Farmasi fabrikalarının bir diğer özelliği de kozmetik ürünleri ve kişisel bakım ürünlerini üreten bu 5 fabrikasının aynı tesis içerisinde yer almasıdır. Farmasi’nin ürettiği toplam ürün çeşidi sayısı ise, 2020 verilerine göre yaklaşık olarak 2000 civarında bulunmaktadır. 

Ürettiği ürünler 125 ülkede satılmakta olup, dünya trendlerini de yakından takip eden firma bu doğrultuda ürünleri imal etmeye özen göstermektedir. Müşterilerinin taleplerini ve arzularını ve günümüz koşullarında ki ihtiyaçlarına göre imalatlarını gerçekleştirmektedir.

Farmasi kozmetik firması kozmetik sektörüne yön veren en büyük şirketlerden biridir. Ürünlerini ihraç ettiği ülkelerin ihtiyaçlarını da göz önünde tutan Farmasi dünyada ki en iyi kozmetik markalarından biri olmayı, bu hassasiyetleri ile günümüzde de sürdürmektedir.

Farmasi'nin Tarihi

Dünya çapında tanınan bir marka olan Farmasi 1952 yılında Doktor Cevdet Tuna tarafından kurulmuştur. Doktor Cevdet Tuna İstanbul Üniversitesinde 2 yıl tıp okuduktan sonra, devlet bursu ile Almanya Goethe Tıp Fakültesine geçiş yapmıştır. Buradaki eğitimini tamamlayarak Türkiye’ye dönen Doktor Cevdet Tuna bitkiler üzerinde geniş araştırmalarına başlamıştır. 

Doktor Cevdet Tuna bu araştırmaları sonrasında, 1953 yılında Tan İlaç fabrikasını kurmuştur. Farmasi’nin temelini oluşturan bu fabrikanın teknolojik olarak gelişmiş olan laboratuvarlarında araştırmalarına devam eden Doktor Tuna sarımsak, at kestanesi ve paprika balsamı ile ilgili özel araştırmalar yapmıştır. 

Ülkemizde kendi buluşları olan ilk defa üretilen öksürük şuruplarına, ağrı kesicilere, demir ilaçlarına ve göz için ilaçlara imza atmıştır. Farmasi 1995 yılında ise oğlu Hakan Tuna’nın babasını ikna etmesiyle kozmetik dünyasına giriş yapmıştır. Kısa sürede büyük başarılar elde eden Farmasi 2009 yılında kozmetik sektöründe ihracat birincisi olmuştur.

Tıbbi alandaki başarılarını ve tecrübelerini Farmasi kozmetik ürünlerinde de kullanan Doktor Cevdet Tuna 2009 yılında emekli olarak bütün işleri oğlu Hakan Tuna’ya devretmiştir. 2010 yılında ise Farmasi network marketing ile tüm dünyada ürünlerinin satışını yapmaya başlamıştır. Farmasi ürünleri Türkiye dışında Rusya, Bosna, Karadağ, Sırbistan, Ukrayna, Makedonya, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Azerbaycan, Mauritius ve Fas’ta network marketing sistemi ile satılmaktadır.

Kozmetik alanının devlerinden olan Farmasi tüm dünyada tanınan bir markadır. Ünlü markanın ürünleri 125 ülkede satılmaktadır. En son teknolojik ekipmanlarla donatılmış laboratuvarlarda üretilen Farmasi ürün çeşitleri, tüm dünyada en çok satılan kozmetik ürünlerinin arasındadır. Farmasi ürünlerini kendilerine ait Ömerli’de bulunan 100.000 metrekarelik bir arazide inşa edilmiş 5 adet fabrikasında üretmektedir. 

Farmasi’yi rakiplerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri de, bütün fabrikalarının aynı tesis içinde bulunmasıdır. Sermayesinin tamamı yüzde yüz Türk olan Farmasi kozmetik alanında, Türkiye’de 1.sırada, dünya çapında ise 33.sırada yer almaktadır.

Farmasi aynı zamanda internet üzerinden, kendilerine ait bir web sitesi aracılığıyla tüm dünyaya ürünlerini pazarlamaktadır. Bir dünya markası haline gelen Farmasi’nin web sitesi de bütün dünyada iyi bir trafiğe sahiptir. Siteye Farmasi giriş ile girdikten sonra, Farmasi üye ol butonuna tıklayarak, Farmasi üyelik kolayca sağlanmaktadır. Bundan sonra Farmasi sipariş ver butonuna tıklayarak, arzu edilen ürünlerin siparişi, online olarak kolayca verilebilmektedir.

Farmasi ilaç kalitesinde kozmetik ürünleri üreterek, dünyada da tanınan büyük bir marka olmayı başarmıştır. Farmasi ürünlerini üretirken müşterilerinin arzularına uygun olmasına dikkat etmektedir. Aynı zamanda ürünlerini ithal ettiği ülkelerdeki müşterilerinin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ürünler de üretmektedir. 

Bu nedenle Farmasi ürünleri çeşit olarak zengin bir yelpazeye sahiptir. Yaklaşık olarak 2000 çeşit ürünü olan Farmasi’nin cilt bakımı, makyaj malzemeleri, saç bakımı, kişisel bakım, parfüm ve gıda takviyeleri olmak üzere her kesime hitap eden ürünü bulunmaktadır.

Bilim Adamı Cevdet Tuna Kimdir?

Dünyaca tanınan Bilim adamı Cevdet Tuna, 1923 yılında Edirne’de dünyaya gelmiştir. Dokuz kişilik bir ailenin 7. çocuğu olan Doktor Cevdet Tuna, 1930 yılında Edirne Balıkpazarı İlkokulunda öğrenime başlamıştır. İlkokulu bitirdikten sonra 1935 ile 1941 yılları arasında Haydarpaşa Lisesinde okumuştur.

Daha sonra devletin verdiği burs ile Almanya Goethe Tıp Fakültesinde 1941 – 1947 yılları arasında tıp eğitimi alarak doktor olmuştur. Almanya’da eğitimi bittikten sonra, Türkiye’ye dönen Cevdet Tuna, 3 yıl boyunca Trakya’daki birliklere, İstanbul Hadımköy Tabip Asteğmen rütbesi ile ordunun tek doktoru olarak hizmet vermiştir.

Doktor Cevdet Tuna, askerliği sona erdikten sonra abisi ile birlikte Tege ilaç laboratuvarını kurmuştur. Bu laboratuvarda bitkilerden oluşturduğu doğal ilaçlar üzerine çalışmalarda bulunan Tuna, 1952 yılında ise Farmasi ürünlerinin temelini oluşturan Tan ilaç fabrikasını tek başına kurmuştur. Burada da çalışmalarına eden ünlü bilim adamı sarımsak, at kestanesi ve paprika balsamı ile ilgili birçok araştırmaya imza atmıştır. 

Bu çalışmalarının sonucunda Türkiye’de ilk defa çocuk şurubu olan Bebeksin, öksürük şurubu olan Kodilin, ağrı kesici olan Paraljezin, iştah açıcı şurup olan Folidex, göz damlası olan Oftoklorom ve demir şurubu olan Fersol isimli ilaçları üreterek, piyasada satışa sunmuştur.

Cevdet Tuna Türkiye’de ilk tahlil laboratuvarlarının kurulmasında öncülük etmiştir. 1995 yılına kadar 13.500 eczanenin havanda yapılan ilaçlarının hammaddelerini ithalat yoluyla sağlamıştır. 1995 yılında oğlu Hakan Tuna’nın kendisini ikna etmesi ile birlikte kozmetik dünyasına adım atmıştır.

Dünyaca ünlü Farmasi ürünlerini, sahip olduğu derin tıbbi bilgileri ve tecrübesine dayanarak üretmeye başlamıştır. Günümüzde ise Farmasi, dünyaca tanınan en ünlü kozmetik markalarından biri olmuştur. Farmasi ürünlerinin üretildiği 5 tane fabrika vardır. Bu fabrikalar Ömerli’de 100.000 metrekarelik bir arazide bulunmaktadır.

Bu fabrikalarda günde 1 ton kozmetik ürünleri üretilmekte olup, Farmasi markasına ait 2000 adet ürün çeşidi bulunmaktadır. Cilt bakımı, saç bakımı, parfüm, gıda takviyeleri, makyaj malzemeleri ve gıda takviyeleri olmak üzere, her kesime ve ihtiyaca göre ürün çeşidi mevcuttur. Farmasi günümüzde bir dünya markası olup, 125 ülkede ürünlerini pazarlamaktadır. 

Farmasi ürünleri tüm dünyada yaklaşık olarak 400 milyon kişiye erişmektedir. Doktor Cevdet Tuna’nın eseri olan Farmasi şirketi, kozmetik dünyasında Türkiye’de 1.sırada ve tüm dünyada 33.sırada yer alarak büyük bir başarıya imza atmıştır.

Doktor Cevdet Tuna, Türkiye’de yetişen en büyük bilim adamlarından biridir. Tüm yaşamı boyunca çalışkanlığı, bilime verdiği katkıları, dürüstlüğü ve ailesine verdiği değerle tanınmıştır. Aynı zamanda ünlü bilim adamı, hayvanları ve doğayı çok seven biri olarak da bilinmekteydi. Doktor Cevdet Tuna 29 Nisan 2017 senesinde hayata gözlerini yummuştur. 94 yaşında vefat eden Doktor Tuna ölümüne kadar ayakta kalarak, emekli olsa da işlere hep destek olmuştur. 

Neden Farmasi?

Farmasi 68 yıllık tecrübesi ile bir dünya markasıdır. Kendini tüm dünyaya kanıtlamış olan Farmasi ürünleri kozmetik dünyasında, Türkiye’de 1. sırada, tüm dünyada ise 33.sırada olan en büyük markalardan biridir.

Farmasi’nin bütün ürünleri tıbbi bir geçmişe sahip olan firmanın, kozmetik ürünlerinde de aynı kaliteyi göstermesine dayanmaktadır. Yüksek teknolojiye sahip araştırma laboratuvarlarında imal edilen Farmasi ürünleri dünya üzerinde 125 ülkede satılmaktadır. 

Farmasi şirketi %100 Türk sermayesinden oluşmuş, Türkiye’nin en köklü şirketlerinden biridir. Farmasi bütün ürünlerini kendilerine ait olan 5 fabrika’da imal etmektedir. Müşterilerinin taleplerini, arzularını ve ihtiyaçlarını her zaman dikkate alan bir firma olan Farmasi, bu doğrultuda en son günümüz teknolojilerini de kullanarak ürünlerini oluşturmaktadır.

Farmasi’nin bütün ürünleri tıbbi geçmişine de dayanarak sağlık koşullarına tamamen uyarak üretilmektedir. Dünya çapında, bu kadar çok satışının olması da bundan kaynaklanmaktadır. Farmasi ürünleri insan sağlığına yararlı olacak ve doğaya hiçbir zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir. Ürünlerin içerikleri doğal hammaddelerden oluşmaktadır.

Farmasi ürünlerinde formaldehit, alüminyum, ağır metaller, paraben, triklosan ve fithalat gibi doğaya ve insan sağlığına zararlı olan maddeler bulunmamaktadır. Dermatolojik olarak ürünlerin hepsi testten geçirilmeden satışa sunulmamaktadır. Aynı zamanda Farmasi ürünlerinde GDO’lu bitkiler kesinlikle kullanılmamaktadır. Farmasi ürünleri, bütün üretim süreçlerinde iyi üretim uygulamaları standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Farmasi tamamen yerli bir şirket olduğu için diğer yabancı markalarla da rahatlıkla rekabete girebilmekte ve bu nedenle kaliteli Farmasi ürünlerini daha ucuz fiyattan satın alınabilmesini sağlamaktadır. 

Farmasi’nin ilaç kalitesindeki kozmetik ürünleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Farmasi ürünleri uluslararası firmalar tarafından verilen sertifikalarla da ürünlerinin kalitesini tüm dünyaya kanıtlamış olan bir markadır. Bütün Farmasi ürünleri en yüksek kalitede, insan sağlığını ve doğayı koruyarak üretilmektedir.

Farmasi ürünleri cilt bakımı, saç bakımı, parfüm, kişisel bakım, parfüm, gıda takviye ürünleri, oto temizliği ürünleri, mutfak ürünleri ve ev temizlik ürünleri olmak üzere 2000 ürün çeşide sahiptir. Her müşterisini ihtiyacını önemseyen Farmasi, aynı zamanda dünyada ürünlerini sattığı ülkelerdeki insanların ihtiyaçlarını da her zaman önemseyerek ürünlerini bu doğrultuda imal etmektedir.

Farmasi ürünlerini internet üzerinden satın almak için Farmasi’nin web sitesi bulunmaktadır. Web sitesinde Farmasi üye ol işlemleri çok kolaylıkla halledilmektedir. Farmasi giriş yaptıktan sonra, Farmasi üyelik butonuna tıklayıp, gerekli bilgileri doldurmak siteye üye olmak için yeterlidir. Bu işlemden sonra Farmasi sipariş butonuna tıklayıp, istenen ürünlerin alınması mümkün olmaktadır.

Aynı zamanda Farmasi üyelerine yüksek kazanç elde etme olanağı vermektedir. Farmasi kariyer sistemi ile ürünlerinin satışını Farmasi üyelerinin yapmasına olanak verip, kazanç elde etmelerini sağlamaktadır. Farmasi’de satılan ürünler iki türlü kazanç sistemine sahiptir. Bunlardan birincisinde Farmasi ürünlerinin satışından üyelerine %30 kazanç verirken, Dr. C. Tuna ürünlerinin satışından ise %40 kazanç vermektedir.

Farmasi Üyelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Farmasi üyelik başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Öncelikle ünlü markanın internet üzerindeki web sitesinden, Farmasi giriş yapmak gerekmektedir. Daha sonra Farmasi üyelik için Farmasi üye ol butonuna tıklanır. Açılan sayfada birtakım bilgilerin girilmesi ise bundan sonraki aşama olmaktadır.

Farmasi üyelik için girilmesi gereken bilgiler sırasıyla şunlardır; Ad ve soyadı, TC kimlik numarası, doğum tarihi, telefon numarası, yaşanılan il, yaşanılan ilçe ve açık adres bilgileridir. Farmasi üyelik için bütün bu bilgilerin eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Farmasi üye ol bilgileri eksiksiz olarak doldurulduktan sonra açılan sayfanın altında bulunan ‘’Kayıt Ol’’ butonuna tıklanarak üyelik tamamlanmış olur.

Farmasi üyelik tamamen ücretsiz olan hizmettir. Farmasi sitesine üyelikte, her ay aidat gibi ödemelerde bulunmamaktadır. Aynı zamanda Farmasi üyelik ile birçok avantajda elde edilmiş olmaktadır. Üye olarak Farmasi’nin başlangıç paketlerini de kazanmak mümkündür. Bunun yanı sıra Farmasi üyelik ile alışverişlerde belli oranlarda üyelere özel indirimler yapılmaktadır.

Farmasi üyelikten sonra site üzerinden online alışveriş etme imkânı da bulunmaktadır. Bunun için sitede Farmasi sipariş butonuna tıklanarak, istenen ürünler kolaylıkla alınabilmektedir. Farmasi sitesinden alışveriş yapıldığı müddetçe çok güzel hediyelerde verilmektedir. 

Farmasi sitesine üye olanların, Farmasi’nin kariyer sistemi sayesinde yüksek kazanç elde etmeleri de mümkün olmaktadır. Böylelikle kendi işinin patronu olma imkânını Farmasi herkese sunmaktadır. Çalışma saatlerini kişinin kendisinin belirleyebildiği bu sistemden yüksek kazançlar elde edilebilmektedir.

Farmasi ürünlerinden kazanç elde etme yolları iki tanedir. Bunlardan birincisinde Farmasi ürünlerinin satışları sonrasında ürünlerden %30, Dr. C. Tuna markalı ürünlerin satışlarındansa %40’lık kar elde edilmektedir. Farmasi satış yapacak olan üyelerine ürünlerini fabrika fiyatından vererek, üyelerinin daha yüksek kazanç elde etmelerini sağlamaktadır. Farmasi sitesine üye olduktan sonra başkasını üye yaparak da para kazanmak mümkündür.

Farmasi tüm dünyada ürünlerinin satışını yapan, dünyaca ünlü bir markadır. Bu yüzden Farmasi ürünlerinin satışları, talepler yüksek olduğundan rahatlıkla yapılabilmektedir. Farmasi’nin kişisel bakım malzemeleri, makyaj malzemeleri, cilt bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, ev temizlik ürünleri, oto temizlik ürünleri ve gıda takviyesi ürünleri olmak üzere çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Farmasi ürün çeşitlerinin sayısı 2000’dir. Yüzlerce ürün her ihtiyacı karşılayacak şekilde, insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir. Farmasi ürünleri %100 yerli sermaye ile kurulmuş milli bir şirkettin ürünleridir. Bu yüzden dünya standartlarında kaliteli ürünleri çok ucuza almak mümkündür.

Farmasi firması uluslararası firmaların verdiği birçok sertifika ile ürünlerinin kalitesini ve sağlıklı oluşunu tüm dünyaya kanıtlamış olan bir markadır. Farmasi ürünleri Sağlık Bakanlığınca onaylı ürünlerdir. Aynı zamanda ürünler hayvansal yağlar, yapay renklendiriciler ve zararlı katkı maddeleri içermemektedir. Farmasi ürünleri, insan sağlığına ve doğaya dost olan ürünlerdir.

Farmasi Katalogu

Farmasi katalogu her ay düzenli olarak çıkmaktadır. Farmasi ürünlerinin tanıtıldığı ve ürünlerin fiyatlarının yer aldığı bu kataloglar, her ay Farmasi şirketi tarafından yenilenmektedir. Bu kataloglarda her yeni aya ait olmak üzere kampanyalar, indirimler ve yenilikler yer almaktadır. Sonraki aya geçildiği eski katalog iptal olup, yeni katalogda ki ürünler ve fiyatları geçerli olmaktadır.

Farmasi katalogları iki bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde Farmasi markalı ürünler yer alırken, katalogun ikinci bölümünde ise Dr. C. Tuna ürünleri yer almaktadır. Farmasi kataloglarındaki ürünlerin genel olarak kategorileri aynı olup, ürünler çeşitlilik göstermektedir.

Farmasi katalogları ürünler açısından oldukça zengindir. Katalogların birinci bölümünde yer alan Farmasi ürünleri ana kategori olarak makyaj, parfüm, kişisel bakım, aksesuar, temizlik ürünleri ve aktif yaşam için takviye edici gıda ürünlerinden oluşmaktadır. Farmasi kataloglarının ikinci bölümünü oluşturan Dr. C. Tuna ürünleri ise cilt bakımı, saç bakımı, masaj ve rahatlama ürünleri, ayak bakımı ve hijyen ana kategorilerinden oluşmaktadır. 

Farmasi kataloglarına, Farmasi web sitesinden Farmasi üye ol kısmından üye olarak da ulaşılabilmektedir. Bunun için siteden Farmasi giriş yaptıktan sonra, Farmasi üye ol butonuna tıklayıp, istenen gerekli bilgileri doldurduktan sonra Farmasi üyelik gerçekleşmektedir. Bundan sonra Farmasi katalog butonuna tıklamak, katalogu online görmek için yeterli olmaktadır. 

Farmasi kataloglarının birinci bölümü olan Farmasi ürünlerinin makyaj bölümünde yüz, göz, dudak ve tırnaklar için çok çeşitli ürünler bulunmaktadır. Katalogların parfüm bölümlerinde ise kadın ve erkek parfümleri olmak üzere iki bölüm bulunmaktadır. Katalogların kişisel bakım kategorisinde ise ağız bakımı, saç bakımı, erkek bakımı, kadın bakımı ve hijyen ürünlerini bulmak mümkündür. 

Farmasi kataloglarının aksesuar kategorisinde ise cilt bakımı için yardımcı ürünler, saç fırçaları ve makyaj yardımcıları bölümleri mevcuttur. Farmasi temizlik ürünleri bölümünde ise çamaşır bakım, yüzey bakım, banyo temizleyicileri, temizleme mendilleri, bulaşık bakım ürünleri, temizlik bezleri bulunmaktadır. Farmasi kataloglarında ki aktif yaşam bölümünde ise Farmasi ürünü olan doğal çaylar, kahve çeşitleri, protein barlar ve takviye edici gıda kapsülleri vardır.

Farmasi kataloglarının, ikinci bölümünü oluşturan Dr. C. Tuna ürünleri ise özel bir yere sahip olan ürünlerdir. Farmasi şirketinin kurucu Doktor Cevdet Tuna’nın kendi formülleri ile üretilip, imal edilen ürünlerdir. Farmasi ürünlerinin hepsi uluslararası firmalar tarafından verilen sertifikalarla onaylanmış olan ürünlerdir. Aynı zamanda Farmasi ürünlerinin hepsi Helal Sertifikaya sahip olup, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan ürünlerdir. 

Farmasi ürünlerinin hepsi TSE belgesi bulunmaktadır. Ürünlerde insan sağlığına zarar veren kanserojen maddeler, yapay renklendiriciler ve yapay esans türleri bulunmamaktadır. Doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyen bitkisel ürünlerdir. Farmasi ürünlerinin hepsi en üst düzeyde teknolojik olan laboratuvarlarda özenle üretilmekte olup, bütün ürünler satışa sunulmadan önce dermatolojik testlerden geçmektedirler.

Farmasi Ortaklık Programı Nedir?

Farmasi ortaklık programı kariyer sistemi sayesinde yüksek kazançlar elde edilebilen bir programdır. Farmasi şirketinin üyelerine sunduğu bu fırsat için Farmasi web sitesinden girişimci olmak için Farmasi üye olmak yeterli olmaktadır. Farmasi ortaklık programına üyelik ücretsizdir.

Sadece Türkiye değil tüm dünyadan milyonlarca kişinin katıldığı Farmasi ortaklık programı, kişilere kendi işinin patronu olmak fırsatı verdiği gibi, yüksek kazançlarda elde etmesini sağlamaktadır. Farmasi ortaklık programına dâhil olan kişiler, yakın çevresine ya da arkadaşlarına Farmasi ürünlerini tanıtıp, satışını yapmaktadırlar. Bu satışların sonucunda Farmasi şirketi, girişimcilere ürünlerden kar payı vermektedir. 

Farmasi ortaklık programında aynı zamanda ekip kurarak, kazancın daha da artması sağlanabilmektedir. Farmasi ürünleri tüm dünyada 125 ülkede satılmaktadır. 2000 ürün çeşidine sahip olan Farmasi bu avantajlarla beraber yüksek satış yapabilme potansiyeline sahip bir markadır. Bu nedenle Farmasi ortaklık programı ile Farmasi girişimcisi olan birçok kişi çok iyi kazançlar elde etmektedir.

Farmasi girişimcisi olunca, herhangi bir sermaye ya da dükkân kiralamak gerekmeden sadece Farmasi katalogları üzerinden ürünlerin satışları gerçekleşmektedir. Farmasi girişimcisi olmak hiçbir maliyet gerektirmemektedir. Aynı zamanda her ay satış zorunluluğu bulunmamakta olup, ürünlerin stoklama gibi bir durumda bulunmamaktır. Farmasi ürünlerinin satışı olunca, satış yapılan ürünlerin Farmasi’den alınması yeterli olmaktadır. 

Farmasi ortaklık programı ile Farmasi girişimcisi olmak için, web site üzerinden Farmasi üyelik yeterlidir. Bunun için Farmasi giriş yaptıktan sonra Farmasi üye ol butonuna tıklayıp, istenen bilgileri girmek gerekmektedir. Bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra sayfanın aşağısında bulunan‘’Kayıt Ol’’ butonuna basarak girişimci üye olunabilmektedir. 

Farmasi girişimcisi olduktan sonra, farmasi sponsorları girişimleri arayarak gerekli bilgileri ve ürün kataloglarını girişimcilere iletmektedirler. Aynı zamanda ürün satışlarında yine sponsorlar her türlü konuda üyelerine yardımcı olmaktadır.

Farmasi girişimcisi olmak için aranan şartlardan biri 18 yaşından büyük olunmasıdır. İstenen en önemli şartlardan biri de Farmasi ürünlerinin tanıtımının doğru bilgilerle yapılmasıdır. Bu konuda Farmasi sponsorları gerekli eğitimleri ücretsiz olarak vermektedirler.

Aynı zamanda Farmasi sermaye şirketlerine ve en fazla iki ortaktan oluşan şirketlere de girişimci olma şansı tanımaktadır. Farmasi girişimci olmak için sadece üyelik kaydı istese, gerekli olan durumlarda adli sicil kaydı da isteyebilmektedir.

Farmasi girişimcisi olan bir kişinin, her ay satış yapma zorunluluğu bulunmamakla beraber, girişimcinin son siparişinden sonra 6 ay süre ile satış yapmaması durumunda girişimcilik hakkı sona ermektedir. Farmasi girişimcileri arzu ettikleri zaman yazılı olarak bildirimde bulunarak, Farmasi üyeliğinden istifa etme hakkına sahiptir. 

İstifa etmiş olan Farmasi girişimcisi, girişimciliğinin son erdiği günden itibaren 6 ay yeniden başvuru yapamamaktadır. Farmasi girişimcileri sattıkları ürünler üzerinden prim alırken, aynı zamanda çeşitli ödüller ve bonuslar kazanarak da daha iyi kazançlar elde etmektedirler.

Farmasi Ortaklık Programına Nasıl Katılım Sağlanır?

Farmasi bünyesinde satış danışmanı olabilmek için, ilk olarak Farmasi üye ol yoluna gidilmelidir. Farmasi üyelik ile ücretsiz bir şekilde satış danışmanı olmak mümkündür. Üyeliğin oluşturulması ardından, Farmasi giriş yapılarak, para kazanmaya başlanılabilmektedir.

Farmasi ile kazanmaya başlamanın çeşitli yöntemleri mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de, ortaklık yoluna gitmektedir. Bu çerçevede Farmasi, en fazla iki kişinin ortaklık yaparak, girişimci olmasına izin vermektedir. Farmasi ortağı olabilmek için, Farmasi giriş yaparak ortak eklenmesi, bu durumunda da Farmasi tarafından onaylanması gerekmektedir. Burada eşlere de, ortaklık hakkı sunulmaktadır. 

Eğer herhangi bir nedenle Farmasi ortaklığı olan eşler ayrılırsa, bu durumda iki seçenekleri vardır. Bunlardan biri, ortaklardan kimin haklarından vazgeçtiğini yazılı olarak Farmasi’ye göndermesidir. Ancak herhangi bir karar verilememesi ve boşanmanın olması durumunda ise, Farmasi sisteme kayıt tarihine göre, daha eski olan kullanıcıya, girişimcilik hakkını tanımaktadır.

Farmasi Ortaklık İle Nasıl Kazanılır?

Farmasi ortaklık ile kazanmak, prim sistemi şeklinde yürümektedir. Burada ortak olan satış danışmanları, yapmış oldukları belirli bir alışveriş puanına göre, prim kazanmaktadır. Bu primler, Farmasi unvanlarına göre değişiklik arz etmektedir. İlk üye olan kullanıcılar danışman unvanında olup, bir ayda 500 Türk Lirası değerinde puan alırlarsa, %3 oranında prim almaktadır. Bir ay içerisinde 1500 Türk Lirasına karşılık gelen alışveriş puanı toplayan danışmanlar ise, %6 oranında bir prim almaktadır.

Bu oranlarımız, sisteme yeni kayıt olmuş olan her üyemizde aynı olmaktadır. Farmasi sistemi, yükselme ve para kazanma konusunda herkese eşit fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlar içerisine, koymuş olduğumuz kurallar da girmektedir. Örnek olarak Farmasi, katalog fiyatlarının altında ve üstünde hiçbir satışı onaylamamaktadır. Bu şekilde tüm satış danışmanlarına, eşit fırsatlar sunularak hem girişimciler, hem de tüketiciler korunmaktadır.

Danışmanlarımızın sistemde unvanını yükseltebilmek için, kazandığı alışveriş puanını arttırması gerekmektedir. Danışmandan sonraki unvan olan Liderde, ay içerisinde 3000 Türk Lirasına denk düşen puan toplayanlar, %9 prim almaktadır. Yine ay içerisinde 4000 alışveriş puanı toplayan liderler %12 prim almaktadır. Farmasi bünyesinde üst lider ise 8000 Türk Lirasına karşılığı olan puan topladığında ve 25 kampanya kataloğu aldığında %15 prim kazanmaktadır.

Farmasi ortakları ve tüm satış danışmanlarımız, bu şekilde kendilerini geliştirerek %22 oranına varan primler elde edebilmektedir. Bu durum, tamamen onlara bağlıdır.

Yeni Üyelerin İlk Siparişlerinde Dikkat Etmesi Gerekenler

Farmasi, yeni üyelerine birbirinden farklı avantajlar sağlamaktadır. Siz de Farmasi üyelik, Farmasi üye ol formlarını doldurarak Farmasi giriş butonundan giriş yapabilir, beğendiğiniz ürünleri sepete ekleyerek Farmasi sipariş ver bölümünden sipariş verebilirsiniz. Ancak Farmasi yeni üyelerinin ilk siparişlerinde dikkat etmesi gereken bazı konular vardır. Yazımızın devamında sizlere bu bilgileri aktaracağız.

Yeni Üyelere Özel Başlangıç Paketi

Herhangi bir koda sahip olmayan bu paket; yeni üyelerin ilk siparişine özeldir. Üyeler ilk siparişlerinde bu ürünü almadığı taktirde, tekrardan almaları mümkün değildir. Satın almak istediğiniz ürünleri sepete eklediğinizde, bu paket de sepetinize eklenecektir. Ancak bu paketi almak istememeniz durumunda, bu paketi sepetim bölümünden çıkartabileceksiniz. Sepetten çıkardığınız paketin yeniden sepete eklenmesini istiyorsanız, sepetteki tüm ürünlerin iptalini sağlayarak yeniden yeni ürünleri sepetinize eklemelisiniz.

Farmasi 59,99 TL tutarında olan yeni üyelere özel başlangıç paketinde; 5 TL tutarında olan yeni kayıt ücreti, katalog ücreti ve kargo ücretini almamaktadır. Farmasi olarak yeni üyelere önerdiğimiz bu paket içerisinde; resimde görünen ürünler ya da eşdeğer ürünler olmak üzere 8 ürün, 2 katalog, tester set ve hızlı başlangıç klavuzu bulunmaktadır. Farmasi üyelik formunu doldurarak siz de bu avantajlı paketten faydalanabilirsiniz. Üye olduktan sonra Farmasi giriş butonuna tıklayarak hem size özel bu paketlere hem de birbirinden özel ürünlere göz atabilirsiniz.

Farmasi Paket Ürünleri

Farmasi yeni üyelerinin dikkat etmesi gereken noktalardan biri de paket ürünlerin alımıdır. Paket ürünler sepete eklenirken, içerisinde bulunun ürünler eklenmemektedir. “PK” ile başlayan kodlarla belirtilen bu paketler sepete eklenir ve paket için geçerli kodun tamamı “Ürün Kodu” bölümüne yazılır. Farmasi sipariş ver butonuna tıklayarak satın alım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Farmasi Teşvik Hediyeleri

Farmasi olarak üyelerimize her ay yenilenen teşvik kampanyaları sunmaktayız. Çoğunlukla 250 TL, 300 TL, 400 TL, 600 TL ya da 750 TL puan şeklinde sunulan teşvik kampanyalarından, bu puanların üzerinde kişisel TL puanına sahip kullanıcılar yararlanabilmektedir. Ancak bir teşvik hediyesi alan kullanıcının, kazandığı teşvik puanı silinmektedir. Satın alacağınız ürünleri sepete ekledikten ve satın al butonuna bastıktan sonra, karşınıza çıkacak olan ikinci sayfada teşvik hediyelerini sepetinize ekleyebilirsiniz. Siz de Farmasi üye ol formunu doldurarak üye olabilir ve teşvik hediyelerinden faydalanabilirsiniz.

Hediyeli Ürünleri Ekleme

Farmasi; üyelerine özel olarak bir ürün alana ikincisi ya da bir başka ürün bedava kampanyaları sunmaktadır. Bu ürünlerden faydalanmak için ana ürünü sepetinize eklemelisiniz. Sepetiniz hazır olduktan sonra satın al bölümünde karşınıza ek fırsatlar bölümü çıkacaktır. Bu bölümde hediye ürününüz sepete otomatik olarak eklenecektir.

Farmasi Siparişlerinin İptali

Farmasi; kullanıcıların verdikleri siparişten itibaren geçerli 2 saat içerisinde iptal etme hakkı sunmaktadır. “Siparişlerim” bölümünden ürünlerinizi iptal edebilirsiniz. Kart ile ödeme yapılması ürünlerin iptalinde, “Bakiyeyi Aktar” butonuna basılır ve para 3 ila 7 iş günü içerisinde Farmasi tarafından hesabınıza aktarılır.

TL Puan Nedir?

Kozmetik ve doğal içerikli ürünleriyle pek çok alanda ticari ürün satışı gerçekleştiren Farmasi; prim değerli olan ürünlerden gelecek puanlar olan TL puanlar ile girişimcilerin prim sisteminden ne kadar kazanacaklarını hesaplamalarına yardımcı olmaktadır. Farmasi üyelik ile siz de girişimcilere özel Farmasi fırsatlarından yararlanmaya ve hemen para kazanmaya başlayın!

Prim değerli Farmasi ürünlerinden kazanılan puanlar TL puan olarak adlandırılmaktadır. Prim sisteminden alınacak kazançlar bu puanla hesaplanabilmektedir. Diğer yandan 240 TL puan, 400 TL puan, 750 TL puan gibi sunulan aylık teşvik hediyeleri ya da 200 TL üzeri Nar Paketi gibi belirli puan üzerinde açılan hediyeler için son derece önemlidir.

Örnek vermek gerekirse; geliş fiyatı 30 TL tutarında olan bir ürün 30 TL puana eşdeğerdir. Bahsi geçen ürüne özel ikinci ürün 5 TL gibi bir kampanya söz konusu ise, bu ikinci ürünün genellikle prim değeri yoktur. Kısacası; 35 TL tutarındaki bir ürün alındığı zaman; ürün puan bölümüne 30 TL puan olarak geçmektedir. Prim değeri olmayan başka bir örnek ise, 200 TL üzerindeki alışverişlerde Nar Paketi’nin açılmasıdır. Sepetteki ödemeniz 30 TL değerindeki ürünün eklenmesiyle 230 TL olmaktadır. Ancak TL puanı 200 TL puan olarak gözükmektedir. 

TL Puan Üzerinden Prim Hesaplanması

Farmasi, girişimcilerin kişisel siparişlerini ve eklenen alt üyelerin siparişleri sonucunda kazandıkları TL puanlarını esas alarak prim hesaplamalarını yapmaktadır. 

Kişisel ve alt üye siparişlerinin toplamı 500 TL puan üzerinde olduğunda prim alınmaktadır. 

Kişisel ve alt üye sipariş toplamı 600 TL puan olması durumunda %3 girişimci prim grubuna dahil olunduğu için prim alınmaktadır. 

Kişisel ve grup olarak sipariş toplamı 1500 TL puan olması durumunda %7 girişimci prim grubuna dahil olduğunuz için prim almaya hak kazanırsınız.

Başka bir prim hesaplaması ise kişisel ve grup olarak sipariş toplamı 4000 TL puan olması halinde %11 prim lider prim grubuna dahil olma şeklindedir.

Üst lider %15, yönetici %18, müdür %21 ve direktör, altın, platin, zümrüt, elmas şeklinde yükselen prim grupları ile daha yüksek kazançlar elde etmek mümkündür. Kısacası prim oranları, prim grubunda bulunan diğer üyelerin satış durumuna göre değişiklik göstermektedir. Çalışanın daha çok kazandığı bir sisteme sahip olan Farmasi, sizin de tercihleriniz arasında yer alabilir. Farmasi üye ol seçeneklerinden yaralanarak hem kazanın hem de size özel hediyelere sahip olun!

Pek çok insanın hayallerini gerçekleştiren Farmasi, girişimcilerinin yüksek tutarlarda kazançlar elde etmesine yardımcı olmuştur. Siz de Farmasi üye ol formunu doldurarak Farmasi dünyasına katılın. Farmasi üyelik ile hemen kazanmaya başlayın. Farmasi giriş bölümünden giriş sağlayarak birbirinden özel ürünlere göz atın ve Farmasi sipariş ver butonundan satın alımlarınızı gerçekleştirin!

Farmasi Hediyeli Ürünler Neler?

Temel olarak bir sağlık şirketi şeklinde planlanan Farmasi, 1985 yılında kozmetik üretimine, 1995 yılında ise bebek bakım ürünleri üretimine başlamıştır. Bu şekilde kendini her geçen gün geliştirmeye adamış olan Farmasi, bu sayede dünya üzerinde çok sayıda ülkeye ürünlerini satmaya başlamıştır. Ülkemizde ise Farmasi, doğrudan pazarlama yöntemini de kullanmaktadır.

Bu yöntemimiz, bünyemizde çalışmakta olan girişimcilerimiz, diğer adlarıyla satış danışmanlarımız tarafından yürütülmektedir. Bunun için Farmasi, etkili bir sistem kullanarak danışmanların nasıl kazanacağını belirlemiş, buna giden yolda kendilerini teşvik etmek amacıyla hediyeler de sunmuştur. Bu nedenle Farmasi hem tüketicilerine hem de girişimcilerine değer vermekte olan önemli şirketler arasında yer almaktadır.

Farmasi Hediyeli Ürünler Nelerdir ve Nasıl Kazanılır?

Farmasi hediyeli ürünleri alabilmek için, Farmasi giriş yapmak gerekmektedir. Bundan sonra ise sistemimizde satış gerçekleştirmiş olmak ve belirli alışveriş puanı toplamak gerekmektedir. Alışveriş puanı kazanma ise, belirli satış fiyatlarına ulaşıldığında kazanılmaktadır.

Farmasi, bu hediyeleri her zaman güncel olarak tutarak değiştirmektedir. Dolayısıyla aydan aya değişiklik gösterebilen bu durum, sabit değildir. Farmasi tarafından belirlenen alışveriş fiyatına ulaşan kişiler, kendilerine bir teşvik olması için hediyeler sunulmaktadır. Hediyelerimiz, tüm girişimcilerimize aynı koşullarda sunulmaktadır.

Bu hediyeler, paket şeklinde olup, sipariş verilmesi gerekmektedir. Bu sipariş, Kampanyalar kısmından eklenmektedir. Burada alışverişinizi girişimcilere özel sayfada oluşturduktan sonra, devam et tuşuna tıkladığınızda kampanyalar bölümü karşınıza gelecektir. Burada hediye alabilmek için, puanınız kadar teşvik edici ödül sipariş verilebilmektedir. Ekranda görüleceği üzere bunların fiyatları 0 Türk Lirası kaydedilmiş olup, arzu ettiğiniz hediyelerinizi kolay bir şekilde adresinize kadar getirtebilirsiniz.

Farmasi tarafından sunulan bu imkândan yararlanabilmek için, öncelikle alışveriş puanı toplamak gerekmektedir. Bu puanları toplayabilmek için ise şu yollar izlenmelidir.

Farmasi Alışveriş Puanı Toplama

Farmasi alışveriş puanı toplama, iki konuda karşınıza çıkmaktadır. Bunlardan bir tanesi, prim sistemiyle ilgilidir. Bu sistemde Farmasi üye ol ile yeni satış danışmanları %3 prim oranından başlayarak, satışlarına göre yükselerek %22 oranına kadar ilerlemektedir. Burada satışlar belirlenmiş olan fiyata gelindiğinde, otomatik olarak alışveriş puanı kazanılmaktadır. Böylece sistem üzerinden kolay bir şekilde para da kazanılabilmektedir.

Farmasi alışveriş puanının önemli olduğu bir diğer konu ise hediyelerdir. Bu hediyeler, satış yapmaya başlamış ve belirlenmiş hedefe ulaşan girişimcilerimize sunulmaktadır. Herhangi bir ücret asla talep edilmeyen bu ürünlerden faydalanabilmek için, belirttiğimiz üzere satış gerçekleştirmiş olmak bir şarttır.

Farmasi yeni satış danışmanlarına bu nedenle satışlarını yaparken ilk olarak kendilerini karşısındaki kişilerin yerine koymaları ne duymak istediklerini ve ne almayı tercih edeceklerini tahmin ederek, buna yönelik ürün sunmalarını tavsiye etmektedir. Bu sayede daha çok satış yaparak Farmasi sipariş ver işlemi gerçekleştirebilecek, böylece alışveriş puanı da toplayarak, hediyelerden faydalanabilecektir.

Farmasi Teşvik Hediyeleri

Kişisel bakım ürünleri ve parfüm sektöründe adına duyuran Farmasi; doğal içerikli ürünlerini kullanıcı karşısına çıkarmaktadır. Mucizevi Farmasi ürünlerine sahip olmak için Farmasi üye ol seçeneklerinden faydalanmanız yeterli olacaktır.

Farmasi, üyelerin aylık kişisel satışlarına göre özel olarak teşvik hediyeleri sunmaktadır. İçinde bulunulan ayda TL puanı esas alınarak teşvik hediyelerinden biri ya da puan durumunun yeterliliğine göre birkaçı alınabilmektedir. Her ay ürün ve puan olmak üzere güncellenen teşvik hediyeleri

duyurular bölümünde ya da şans broşürlerinde yer almaktadır.

250 TL, 300 TL, 400 TL, 600 TL ya da 750 TL puan şeklinde sunulan teşvik kampanyalarından, bu puanların üzerinde kişisel TL puanına sahip kullanıcılar yararlanabilmektedir. Ancak bir teşvik hediyesi alan kullanıcının, kazandığı teşvik puanı silinmektedir. Siz de Farmasi üye ol formunu doldurarak üye olabilir ve teşvik hediyelerinden faydalanabilirsiniz.

Kişisel puanın Farmasi tarafından istenilen puanlara ulaşması durumundan Farmasi teşvik hediyesi kampanyasından yararlanılabilmektedir. Ancak teşvik hediyeleri kapsamında grup TL puanları bulunamamaktadır. Ayrıca kullanılmayan teşvik puanları bir sonraki ay kullanılmamaktadır. Farmasi sipariş ver bölümü ile teşvik hediyelerinden faydalanabilirsiniz.

Eylül Ayı Farmasi Teşvik Hediyeleri

Farmasi; Eylül ayı boyunca 250 TL üzeri yapılan alışverişlerde Dr. Cevdet Tuna’nın aynı sefa yağını ve yüz kremini teşvik kampanyaları kapsamında hediye etmektedir. Mucizevi bir ürün olan Dr. Cevdet Tuna aynısefa yağı, kremlerin derine işlemesini sağlayan serum formunda olup ince kırışıkların görünümü azaltmaktadır. Aynı zamanda cildin yenilenmesine yardımcı olur ve fondöten ile karıştırıldığında kuru cilt görünümünün giderilmesini sağlamaktadır. 50 faktör koruma sağlayan Dr Cevdet Tuna yüz kremi ise her cilt tipine uygun olan, sivilce yapmayan ve zararlı güneş ışınlarından koruyan bir kremdir.

Farmasi giriş ile teşvik hediyelerine göz atabilir, almak istediğiniz teşvik ürünleri Farmasi sipariş ver ile alabilirsiniz.

Farmasi Teşvik Hediyelerini Nasıl Alabilirim?

Birden farklı paket ve fiyatlardan oluşan teşvik hediyeleri, otomatik bir şekilde eklenmemektedir. Sipariş verme esnasında teşvik hediyeleri “Kampanyalar” bölümünden eklenmektedir. Sepetiniz hazır olduğunda “Sepetim” bölümünde karşınıza çıkan “Devam Et” butonuna basmalısınız. Ardından karşınıza teşvik hediyelerinin bulunduğu “Kampanyalar” bölümü çıkacaktır. 

Teşvik hediyeleri arasından almak istediğiniz ürünün sağında yazan 0 sayısını 1 olarak değiştirerek teşvik hediyesini alabilirsiniz. TL puanı yeterli olduğu taktirde, istenilen sayıda Farmasi teşvik hediyesi alınabilmektedir. Teşvik hediyeleri kampanyaları bünyesinde Farmasi, üyelerine destek olmaktadır. Örnek vermek gerekirse; 500 TL puanı olan bir siparişte 85 TL değerinde bir set bedava olarak kazanılabilecektir. Farmasi üyelik ile yüksek satış yapan kişiler arasında yer alarak teşvik hediyeleri kampanyasından fazla kâr sağlayabilirsiniz.

Farmasi giriş ile doğal içerikli Farmasi ürünlerine göz atabilir, Farmasi üye ol formunu doldurarak kayıt olabilir ve Farmasi üyelik ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Farmasi Yeni Üyelere Özel Başlangıç Paketi

Yeni üyelere özel başlangıç paketi, yeni üyelerin ilk siparişine özeldir. Üyeler ilk siparişlerinde bu ürünü almaması durumunda, tekrardan almaları mümkün değildir. Satın almak istediğiniz ürünleri sepete eklediğinizde, bu paket de sepetinize eklenecektir. Fakat bu paketi almak istememeniz durumunda, bu paketi sepetim bölümünden çıkartabileceksiniz. Sepetten çıkardığınız paketin yeniden sepete eklenmesini istiyorsanız, sepetteki tüm ürünlerin iptalini sağlayarak yeniden yeni ürünleri sepetinize eklemelisiniz.

Farmasi olarak yeni üyelere önerdiğimiz bu paket içerisinde; resimde görünen ürünler ya da eşdeğer ürünler bulunmaktadır. Farmasi yeni üyelere özel başlangıç paketinde; 5 TL tutarında olan yeni kayıt ücreti, katalog ücreti ve kargo ücretini almamaktadır. Farmasi üyelik formunu doldurarak siz de bu avantajlı paketten faydalanabilirsiniz. Üye olduktan sonra Farmasi giriş butonuna tıklayarak hem size özel bu paketlere hem de birbirinden özel ürünlere göz atabilirsiniz.

Yeni Üyelere Özel Başlangıç Paketi: Makyaj Başlangıç Seti

Farmasi üye ol seçeneklerinden yararlanarak aşağıda belirtilen yeni üyelere özel makyaj başlangıç paketine sahip olabilirsiniz. Farmasi giriş kısmında bilgilerinizi girerek girişinizi gerçekleştirebilir ve aşağıdaki ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bb Krem

Zen Maskara

Göz Kalemi

Tender Blush on Allık

Likit Ruj

Oje

Makyaj Temizleme Mendili

Özel Kutusu

Katalog

Yeni Üyelere Özel Başlangıç Paketi: Kişisel Bakım Paketi

Kişisel bakım paketi içerisindeki birbirinden özel ürünlere Farmasi giriş bölümünden giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Farmasi üye ol seçeneği kayıt olup, Farmasi üyelik ile bu özel pakete sahip olabilirsiniz.

Genel Temizlik 500 ml

Sarımsaklı Şampuan 225 ml

Misvaklı Diş Macunu

At kestanesi x2 125 ml

Bb Krem

Ruj

Özel Kutusu

Katalog

Yeni Üyelere Özel Başlangıç Paketi: Erkek Başlangıç Paketi

Erkeklere özel eşsiz ürünler sunan Farmasi; Farmasi üyelik ile Farmasi giriş yapan üyelere, bünyesinde birbirinden farklı avantajlar sunmaktadır. Farmasi üyelik sahibi olarak Erkek Başlangıç Paketi’nden yararlanabilirsiniz.

Shield Man Şampuan

Shield Man Göz Kremi

Shield Man Tıraş Sonrası Losyon

Misvaklı Diş Macunu

At Kestanesi x2 125 ml

Signor Onyx Erkek Parfümü

Özel Kutusu 

Katalog

Yeni Üyelere Özel Başlangıç Paketi: Temizlik Başlangıç Seti

Farmasi üyelik ile sahip olacağınız, içerisinde birbirinden özel ürünlerin bulunduğu Temizlik Başlangıç Seti’ne Farmasi giriş bölümünden ulaşabilir, Farmasi sipariş ver ile siparişinizi verebilirsiniz.

Tea Tree Sabun

Tea Tree El Sabunu

El Kremi

Çok Amaçlı Temizleyici

Temizleme Mendili Limon Kokulu

Sihirli Sünger

Fıs Fıslı Limon Kolonyası 115 ml

El Temizleme Mendili

Özel Kutusu

Katalog

Farmasi üye ol formunu doldurarak siz de Farmasi üyelik sahibi olabilirsiniz. İster para kazanmaya başlayın isterseniz çeşitli ürünleri inceleyin. Kayıt olduktan sonra Farmasi giriş ile kataloglara göz gezdirebilir, Farmasi sipariş ver ile beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Farmasi Yeni Girişimciler İçin 3 Aylık Hediye Kampanyası

Farmasi; kozmetik ve doğal içerikli ürünlerle kendini dünya çapında kanıtlamış bir firmadır. Bünyesindeki girişimcilere yüksek tutarlarda para kazanma imkânı tanımaktadır. Farmasi üye ol formunu doldurarak siz de eşsiz ürünler sunan Farmasi dünyasına katılabilirsiniz. Farmasi üyelik ile Farmasi giriş bölümünden ürünlere göz atabilir ve beğendiklerinizi Farmasi sipariş ver bölümünden satın alabilirsiniz.

Farmasi yeni girişimcilere özel 3 aylık hediye kampanyası sunmaktadır. Farmasi üye ol ile Farmasi bünyesine katılan girişimciler, bu kampanyadan yararlanmak için bazı şartları yerine getirmelidir. İlk sipariş verilen ay içerisinde verilen toplam sipariş tutarı 180 TL üzerinde olmalıdır. Ancak bu siparişi bir seferde verme gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır. Sipariş verilen ay içerisindeki 180 TL puan üzerindeki alışverişlerde hediye, otomatik bir şekilde siparişe eklenecektir. 

Bir sonraki ay içerisinde ikinci kampanya tanımlanacaktır. Tekrardan bir sonraki 2 ayda ikinci ve üçüncü ay hediyeleri, 180 TL puan üzeri alışveriş olmak şartıyla, sepete doğrudan eklenecektir. Ancak ilk ay içerisinde 180 TL puan limiti geçilmezse, bahsi geçen hediye kampanyasının tamamen iptali söz konusu olacaktır. Aynı şekilde ikinci ay 180 TL puan limiti geçilmezse, üçüncü ay hediye kazanma şansı olmayacaktır.

Farmasi; siz değerli girişimciler için mükemmel bir kampanya sunmaktadır. Sürpriz hediyeler ve ürün fırsatlarından yararlanmak için Farmasi üyelik gerekmektedir. Farmasi üye ol formunu Farmasi sayfasından doldurabilir, Farmasi giriş ile bu avantajlı kazanç dünyasına katılabilirsiniz.

Farmasi Ürün Satışı Nasıl Yapılır?

Türkiye’ de ve Dünya çapında pek çok ülkede tüketicilere hizmet etmekte olan Farmasi, pazarlama olarak doğrudan pazarlama yöntemini kullanan bir firmadır. Bu çerçeve içerisinde Farmasi tarafından imal edilen ürünler, girişimciler ile tüketicilere ulaşmaktadır. Bunun için Farmasi dâhilinde ayrıntılı bir sistem kurulmuş olup, tüm girişimcilere eşit bir yükselme hakkı verilmektedir.

Farmasi İle Nasıl Kazanılmaktadır?

Farmasi ile kazanabilmek için, farklı yöntemler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi üye kazandırmaktadır. Farmasi üyesi yaptığınız her kişinin aldığı alışveriş puanları, size de yansımaktadır. Bu sayede alışveriş puanlarınız daha hızlı artmakta, daha çok para kazanmak da böylece mümkün olmaktadır.

Farmasi, ekip oluşturmaya ve ortaklığa da izin vermektedir. Bu sayede kendi ekibinizi oluşturabilir, onlarla beraber yaptığınız kazançlar üzerinden prim elde edebilirsiniz. Farmasi bu primleri, yüzde 3 ile yüzde 22 arasında belirlemiştir. Burada yükseldikçe kazanılan primler de artmaktadır. Belirlediğimiz yükselme şartlarında, Farmasi sistemini düzenli ve aktif kullanan kullanıcılar, hızlı ve kolay bir şekilde yükselebilmektedir. Farmasi üye ol ile yeni katılan girişimcilerimize ilk olarak kullanım şartlarını iyi bir şekilde okumaları tavsiye edilmektedir. Bundan sonra bilmeleri gereken ilk konu, alışveriş puanına hemen ulaşma fırsatının olmamasıdır. Ancak kendinizi geliştirdikçe daha kolay şekilde ilerlemeniz de gerçek olmaktadır.

Farmasi Yeni Girişimcilerine Ne Tavsiye Etmektedir?

Eğer yeni girişimci olmuşsanız, bu konuda öncelikle yakın çevrelerinizden başlayarak tecrübe ve güven kazanmanız tavsiye edilmektedir. Burada ilk olarak bazı Farmasi ürünlerini alarak bunları kullanmış olmanız önerilmektedir. Böylelikle ürünleri tanıtmanız da daha kolay bir hal alacaktır. Evlerinizde bu ürünleri bulundurarak, konuşma aralarında kullanmakta olduğunuz ürünleri anlatmanız da büyük bir kolaylık olacaktır.

Farmasi, bu konuda en önemli anahtar kelimeyi sabır ve kendini geliştirme isteği olarak belirlemektedir. Bu anahtarlar, sizi başarıya ulaştıracaktır.

Farmasi’ den Nasıl Para Kazanılır?

Doğrudan pazarlama, girişimciler aracılığı ile gerçekleştirilmekte olan pazarlamadır. Bu kapsamda vatandaşlar, Farmasi üye ol ile ücretsiz şekilde kayıt olmaktadır. Ardından Farmasi giriş ile sisteme girip, ayrıntılı bilgi edinmektedir. Bundan sonra tüketicilere tanıtımlarda bulunarak, ihtiyacı olan ürünleri sunmaktadır. Onların gereksinimlerini ve siparişlerini aldıktan sonra, Farmasi giriş yaparak, ilgili adımları uygulamakta ve Farmasi sipariş ver ile tüketici siparişini hızlıca sağlamaktadır. Bundan sonra sipariş, kısa sürede tüketiciye ulaşması için paketlenmektedir.

Bugün bünyemizde, binlerle ifade edebileceğimiz pek çok girişimcimiz bulunmaktadır. Bu girişimlerimiz Farmasi ile çalışırken kendi kendileri çalıştıkları için üzerlerinde bir yük olmamakta, ne kadar çalışırlarsa, o kadar para kazanmaktadır. Bu konuda adil ve eşit bir Farmasi sistemi kurulmuş olup, kurallardan ödün verilmemektedir.

Farmasi ile para kazanabilmek için, öncelikle Farmasi üyesi olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra, Farmasi giriş yapmanız ve sistemimizi ve ürünlerimizi ayrıntılı bir şekilde incelemeniz, firmamız tarafından özenle tavsiye edilmektedir. Zira Farmasi ve ürünleri hakkında ne kadar detaylı bilgi sahibi olmak, hem tüketicilerin sordukları soruları daha iyi cevaplamayı, hem de daha iyi satış yapmayı beraberinde getirmektedir.

Ardından tüketiciler ile iletişime geçerek Farmasi tanıtımı ve ürün sunumu yapılmaktadır. Burada tüketicilerin ihtiyaçlarını belirledikten sonra, siparişinin kendisine ulaşabilmesi için ilgili bilgileri alınmaktadır. Bundan sonra Farmasi giriş yapılarak, tüketicinin siparişi Farmasi sipariş ver ile bize iletilmekte, ardından tüketiciye ürünün kargolanması sağlanmaktadır. Farmasi ile daha iyi para kazanabilmek için, iyi bir pazarlama yöntemi geliştirmek, bu konuda oldukça önemlidir. Bu konu ise, kurallarımıza uygun olması çerçevesinde tamamen girişimcilerimize kalmış bir husustur.

Bir diğer para kazanma yöntemi ise üye getirme ile olmaktadır. Bu sistem, Farmasi üyesi yapılan kişilerin kazandığı tüm alışveriş puanlarının, size de yansımasına olanak tanımaktadır. Bu alışveriş puanları da belirli bir sayıya ulaştığında, prim olarak size geri dönmektedir.

Farmasi İle Ne Kadar Kazanılır?

Farmasi, prim sistemi üzerinden hesap yapmaktadır. Bu sistemde 5 unvan bulunmaktadır. Her unvan da, altında bazı kategorilere ayrılmaktadır. Bu çerçevede primler de farklılık göstermektedir. Bunlar %3 ile %22 arasında değişmektedir. Unvan bazlı olan bu değişiklik, tüm girişimcilere eşit bir şekilde sunulmaktadır. Böylece yükselmek için belirlediğimiz şartları yerine getiren kişilerin aldıkları prim artmakta, dolayısıyla elde edeceği para da yükselmektedir. 

Farmasi Kazanç Planı

Farmasi, hem doğal hem de kozmetik ürünleriyle adından sıklıkla söz ettirmektedir.Aynı zamanda farmasi, birçok alanda da ticari ürünlerin satışını gerçekleştirmeye de devam etmektedir. Farmasi firmasının girişimcileri, yapmış olduğu satışlar, farmasi üyelik girişleri, aynı zamanda üyelere sağladığı büyük avantajlar sayesinde de oldukça sık tercih edilmektedir. Aynı zamanda da farmasi, bağladıkları üyelerle de; karlarını arttırmayı kendine hedef olarak belirlemiştir.

Bu sayede farmasi firmasının, kazanç sistemi de oldukça yükselecektir. Farmasi üyelik için, herahangi bir ücret ödemenize gerek yoktur ancak satış yapmanız gerekmektedir. Farmasi de girişimcilik yapabilmek için, öncelikle; herkesin her ay 140 puan değerinde olacak sipariş almanı gerekmektedir .Farmasi kazanç sisteminin oranları ise, türbenize göre bazı değişikliler göstermektedir. Bu oranlar ise, aylık olarak şu şekilde sıralanmıştır;

Farmasi Kazanç Sistemi ve Girşimciler Nasıl Kazanç Sağlarlar?

Farmasi girişimcileri ekibiyle birlikte en asgari 500 tl olacak bir tutarda sipariş vermek zorundadırlar. Sipariş veren kişiler ise; farmasi kapsamında %3 prim grubuna dahil edilmektedirler. Aynı zamanda, yine girişimci ekibiyle birlikte çalışarak; yapılan 1.500 tl puan alışverişinde ise; dahil olacakları prim yüzdesi ise; %7’lik bir dilim olmuştur.

Farmasi Liderleri Kazanç Sistemi

Ekibiyle birlikte düzenli çalışma sağlarak 4000 puan değerinde satış yapan liderler,%11 olan bir yüzdelik dilime girerler. Ancak bu satış tutrı, farmasi satış liderinin ekibi ile birlikte çalışarak yapması gereken tıtarın toplamını ifade etmektedir. Farmasi üyelerinin prim alabilmesi için ise; 5 adet farmasi katoloğu alması gerekmektedir. Katolog alımı yapıldığı takdirde ise; sadece 1 kereliğine mahsus %11’lik bir seviyede prim ödemesi yapılmaktadır.

Farmasi Üst Lider Kazanç Sistemi

Farmasi üst liderlerinin ise; birlikte çalıştığı ekibi ile beraber aylık toplamda, en az; 8.000 tl puan satış yapması gerekmektedir. Aynı zamanda da, bu farmasi ekibinin; 10 adet farmasi katoloğu alması gerekmektedir. Bu şartları sağlayarak %15’lik kazanç dilimi içinde yer alabilirler ve prim kazanabilirler. Katalog alındığı takdirde ise; sadece 1 kereliğine mahsus olmak üzere; %15’lik bir prim ödemesi, farmasi tarafından yapılmaktadır.

Farmasi Yöneticileri Kazanç Sistemi

Farmasi kazanç sisteminde görev almakta olan yöneyiciler ise; rütbelerini kotumak için 12.000 Tl puan olacak şekilde, satış yapmaları gerekmektedir. Bu sayede ise; farmasi de %18’lik dilimde yer alarak prim kazanmaktadırlar. Yönetici prim katoloğu sisteminde ise; her kampanya sürecinde (1 ay) 25 adet farmasi katoloğu alma şartı da ayrıca sağlanmıştır. Bu yöneticiler için tanınan, oldukça avantajlı bir sistem olmuştur.

Farmasi Müdürleri Kazanç Sistemi

Farmasi kazanç tablosu içerisinde yer almakta olan; üst düzey çalışanlardan bir tanesi de, müdürler olmuştur. Müdürlerin ise; ekipleri ile beraber ulaşmassı gereken kazanç sistemi; 18.000 TL puan olarak belirlenmişttir. Bu kişiler ise; %21’lik bir prim grubuna dahil olma hakkı kazanmıştır. 

Katalog Fiyatı İle Satış Yapmak


Farmasi, üretmekte olduğu tüm ürünlerini doğrudan pazarlama yöntemiyle sunmaktadır. Bu konuda binlerce satış danışmanı olan firma, Farmasi üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Burada tüketicilere ücretsiz olarak üye olma imkânı verilerek, satış yapma fırsatı verilmektedir.

Farmasi Kazanç Oranları Nasıldır?

Pazarlama yönteminde düzenli bir sistem kurmuş olan Farmasi, kazanç oranlarını ve yükselme sistemini şu şekilde ayarlamıştır.

Danışman: Siteye üye olan danışmanlar, bir ayda kendisinin ve alt ekibinin 500 Türk Lirası değerinde alışveriş puanı topladığında, %3’lük prim grubuna dâhil olmaktadır.

Danışman: Bir ay içerisinde kendisi ve kurduğu alt ekibin 1500 Türk Lirası değerinde puan topladığında, %6’lık gruba dâhil edilmektedir.

Lider: Bir ay zarfında ekibiyle beraber 3.000 Türk Lirası değerinde alışveriş puanı toplayan bu kişiler, %9’luk prim grubuna dâhil edilmektedir.

Lider: Bir ayda ekibi ile birlikte 4.000 alışveriş puanı toplayan liderler, %12’lik gruba alınmaktadır.

Üst Lider: Bir ay içinde ekibi ile birlikte 8.000 Türk Lirası değerinde puan toplayıp, 25 kampanya kataloğu alan üst liderler, %15’lik gruba alınmaktadır.

Müdür: Ay içerisinde 18.000 Türk Lirası değerinde puan alanlar, %22’lik gruba dâhil olmaktadır. Burada ek olarak 75 kampanya kataloğu almanız ve kaydınızın aktif olması aranmaktadır.

Direktör: Bu kişiler, sene içerisinde 4 kez 18.000 Türk Lirası değerinde puan kazandıklarında bu unvana erişmektedir ve %22’lik gruba dâhil olmaktadır. Eğer 100 kampanya kataloğu alıp, iki aktif üye yaparlarsa prime hak kazanmaktadırlar. Bu kişilere ödül olarak, teknoloji paketi de verilmektedir.

Direktörlerden sonra ise Altın Direktör, Zümrüt Direktör ve Elmas Direktör olmaktadır. Burada puan topladıkça, yükselme fırsatı sunulmaktadır. 

Katalog Fiyatı İle Nasıl Satış Yapılmaktadır?

Farmasi üye ol ardından, Farmasi giriş yaptıktan sonra katalog fiyatı ile satış için kataloğu almanız gerekmektedir. Buradan sonra dikkat etmeniz gereken tek nokta, sadece katalog fiyatları üzerinden satış yapmanız gerektiğidir. Farmasi, fiyatların altında ve üstünde satış asla desteklenmeyen, ciddi bir konu olarak kabul etmektedir.

Farmasi Üye Yaparak Kazanma

Farmasi, firma politikası olarak her zaman kendisini geliştirerek, sektörde en iyi konumunu geliştirerek, daha da ileri taşımayı amaçlamaktadır. Bu çerçevede dünya çapında pek çok ülkeye ve kıtaya ürünlerini taşımakta olan Farmasi, kendisiyle ilgili sektöründe meydana gelen gelişmeleri takip ederek, sürekli bir gelişim halinde bulunmaktadır.

Farmasi bünyesinde çalışmakta olan pek çok satış danışmanı, ürünlerin satışı ile ilgilenmektedir. Burada Farmasi olarak doğrudan pazarlama tekniği kullanılmaktadır. Burada Farmasi, kesin kurallar koymaktadır. Bu kurallar çerçevesinde bir konu, katalog ile satış yapma ile ilgilidir. Bu satışlarda kesinlikle katalog ücretine uyulması gerekmektedir. Bu fiyatın altında ve üstünde olan satışları, Farmasi hiçbir zaman onaylamamaktadır. Usulsüz satışlar yaptığı tespit edilen satış danışmanları, ilk olarak uyarı almaktadır. Bu, durumu 24 saat içerisinde düzeltmeleri anlamına gelmektedir. Bu uyarıya riayet edilmezse, ilgili hesap kapatılmaktadır. Ancak satış danışmanı durumu düzelttiğini beyan ederek, gösterirse geri alınmaktadır.

Farmasi ile para kazanmak isteyen vatandaşlar, ilk olarak resmi internet sitemize girerek, Farmasi üye ol butonuna basarak, ücretsiz bir hesap açmalıdır. Ardından oluşturduğu Farmasi üyelik hesabına Farmasi giriş yapmak zorundadır. Bundan sonra para kazanmaya başlamak ise, tamamen satış danışmanlarının çabalarına bağlıdır. Farmasi ile para kazanmak prim sistemi ve üye yaparak olmaktadır.

Farmasi Üye Yaparak Para Kazanma

Farmasi ile yeni üye yaparak para kazanmak için, Farmasi üyelik hesabının mevcut olması gerekmektedir. Bundan sonra kişiler, kendileri yaptıkları satışlardan para kazanmaya başlayabilmektedir. Burada ikinci bir seçenek, herhangi bir kişiyi Farmasi üyesi yapmaktır. Burada üye yapılan kişinin aldığı tüm puanlar, ilgili kişilere de gitmektedir.

Böylece Farmasi, satış danışmanlarına Farmasi hakkında bilgi verip, üye sağlayarak da gelir elde etme fırsatı sunmaktadır. Bu nedenle satış danışmanlarımızın, Farmasi hakkında derin ve engin bir bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Bu sayede yapacakları satışlar da daha iyi olacak, Farmasi üyesi kazandırmaları da kolay hale gelecektir.

Farmasi Prim Sistemi

Farmasi, prim sistemi içerisinde farklı unvanlar bulundurmaktadır. Bu unvanlarda %3 ile % 22 arasında değişen prim oranları bulunmaktadır. Satış danışmanları prim yükselme koşullarını gerçekleştirdiklerinde, hızlı bir şekilde prim artışı almaktadır. Böylece Farmasi, sistemli bir prim sistemi ile danışmanlarını her zaman teşvik etmektedir.

Farmasi Satış Danışmanlarına Ne Tavsiye Etmektedir?

Farmasi hakkında satış yapabilmek için, öncelikle kendinizi karşınızdaki kişinin yerine koymanız tavsiye edilmektedir. Çevrenize satış yapmak istediğinizde eğer Farmasi ürünleri kullanmıyorsanız, karşınızdaki kişi de sizi ciddiye almayacaktır. Bu nedenle para kazanmak için, öncelikle para harcamanız önerilmektedir. Bu sayede ürünleri bizzat görüp kullanarak, daha iyi şekilde anlatabilirsiniz.  

Farmasi Ekip Kurarak Para Kazanma

Farmasi, satış danışmanlarının uyması için bazı kurallar koymuştur. Farmasi ile kazanmaya başlamadan önce, bu kuralları bilmeniz ve riayet etmeniz oldukça önemlidir. Aksi halde tarafınıza ilk olarak bir uyarı alacak, ardından ilgili konuyu düzeltmezseniz hesap kapatımı uygulanmaktadır. Ancak durumu düzettiğinizi tarafımıza bildirmeniz durumunda, hesabınız geri açılmaktadır.

Farmasi ile kazanmaya başlamak için, Farmasi üyelik oluşturmak gerekmektedir. Ücretsiz bir hizmet olan bu üyelik, herkes tarafından kullanılabilmektedir. Ardından para kazanabilmek için, Farmasi giriş yapmanız şarttır. Ardından para kazanmayı kendiniz yapabileceğiniz gibi, kendinize ait bir ekip oluşturarak da kazanmaya başlamak mümkündür. Burada ekip oluşturmak, Farmasi sistemine alt üyeler eklemeyle oluşturulmaktadır. 

Farmasi Ekip Kurmada Ne Tavsiye Etmektedir?

Eğer Farmasi üye ol konusunda yeni bir kullanıcıysanız, ilk olarak sistemimizi tamamen öğrenmeni, ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmanız Farmasi tarafından tavsiye edilmektedir. Bunun temel nedeni ise, eğer sistem üzerine bilginiz yoksa, ekip çalışmasını güzel bir şekilde yapmanın neredeyse imkânsız olmasında yatmaktadır.

Bu nedenle sabırlı hareket etmeniz Farmasi tarafından önerilmektedir. Satış danışmanlarımız sıfırdan başladıklarında ilk aylarda iyi sonuçları bazen alamamaktadır. Bu konuda kendinizi geliştirmeniz, yeni pazarlama teknikleri bulup geliştirmeniz gibi seçenekler tavsiye edilmektedir. Bundan sonra sistemde hızlı bir şekilde kazanmaya çalışmak mümkün olmaktadır.

Farmasi ile Ekip Kurarak Nasıl Kazanılmaktadır?

Farmasi, kazanabilmeniz için bir prim sistemi kurmuştur. Bu prim sisteminde danışman, lider, yönetici, müdür ve direktör satış danışmanı unvanları vardır. Farmasi üye ol ile yeni gelen danışmanlarımız, en alttan başlayarak, tamamen kendisine bağlı olan bir hızda yükselmektedir. Her unvan, kendi içerisinde de alt kategorilerde sınıflara ayrılmaktadır. Unvan atlama koşulları, Farmasi tarafından kesin ve anlaşılır bir şekilde belirtilmiştir. 

Satış danışmanı eğer kendi ekibini oluşturma kararı alırsa, burada hem kendisinin, hem de ekibinin ilgili süre zarfında kazandığı alışveriş puanları üzerinden değerlendirme yapılmaktadır. Bu değerlendirme de prim sistemi üzerinden sağlanmaktadır. En düşük satış danışmanları, yüzde 3 prim oranı ile başlamaktadır. Kendilerini sabırla geliştirmeye devam eden, kurallara uyan ve aktif bir şekilde Farmasi kullanan danışmanlarımız, yüzde 22 prime kadar ulaşmaktadır. 

Burada satış danışmanlarının ve ekiplerinin uyması gereken en önemli konulardan bir tanesi, katalog üzerinden satış yapma ile alakalıdır. Bu satışlarda sadece katalog fiyatı ele alınmalıdır. Bu fiyatların altında ve üstünde satış yapmak, Farmasi tarafından desteklenmemektedir.

Farmasi Satış Komisyonu Kaç Yüzde Kaç

Farmasi üye ol ile sistemimize kaydını ücretsiz olarak yapan bu danışmanlarımız, Farmasi giriş yaptıktan sonra kataloglarımızın da yardımıyla para kazanmaya başlamaktadır. Burada satış danışmanlarımız, kişilere satışı yaptıktan sonra Farmasi sipariş ver talebinde bulunarak, ürünün kullanıcıya ulaşmasını sağlamaktadır. Sistem aracılığı ile katalogdan yapılan satışların hangi ücretle yapıldığı görülebilmektedir. Bu nedenle bu fiyatların altında ya da üstünde ücretler vermek, Farmasi tarafından kesin kurallar ile yasaklanmıştır.

Farmasi ile kendi başına ya da ekip kurarak kazanma imkânı vardır. Bu konu ile ilintili olarak Farmasi üyesi yaptığınız her kişi başına da bir ücret alınmaktadır. Dolayısıyla Farmasi sistemi ile para kazanmak, aktif bir şekilde ve doğru kullandığınızda oldukça kolay olmaktadır. Eğer Farmasi sisteminde yeniyseniz, ilk aylarda az satış yapabilme imkânınızın yüksek olmasından dolayı hayal kırıklığı yaşamamanız tavsiye edilmektedir.

Bu nedenle yeni Farmasi satış danışmanlarına, ilk olarak kullanabileceği belirli Farmasi ürünleri alarak, bunları kullanıp, deneyimledikten sonra çevreleri ile paylaşmayı her zaman önerilmektedir. Böylece yakınındaki kişiler de kullandığı bu yeni ürünü merak ederek, daha çok bilgi sahibi olmak isteyecektir.

Farmasi Satış Komisyonu Nedir?

Farmasi satış komisyonu, firma tarafından oluşturulan bir sistemdir. Bu sistemde kendi başınıza çalışabileceğiniz gibi, bir ekip oluşturarak da danışmanlık yapabilme fırsatı size sunulmaktadır. Bu seçenek, sadece sizin tercihinize kalmıştır. Farmasi danışmanlarının para kazanması için ince ayrıntılarına kadar bir sistem tasarlamıştır. Bu sistem, prim üzerinden gitmektedir. Farmasi üye ol ile yeni gelen kullanıcılar, bir ay içerisinde yaptıkları 500 Türk Lirası değerindeki alışveriş puanlarında, %3 prim almaya hak kazanmaktadır. Ancak bu prim, yüzde 22’ye kadar gitmektedir. Bu fırsat, zaman içerisinde kendinizi geliştirdikçe kolay bir hal almaktadır. 

En son unvan olan elmas direktörde danışmanlarımız sadece %22’lik orana girmekte kalmayıp, kendilerine teknoloji paketi de hediye olarak sunulmaktadır. Böylece Farmasi, sistem içerisinde yükselmeyi her zaman desteklemektedir.

Farmasi Satış Komisyonu Nasıl Çalışmaktadır.

Farmasi kataloğu ile yaptığınız satışlardan sonra, Farmasi sipariş ver seçeneği kullanılmaktadır. Burada belirli ücretlere ulaşıldığında, alışveriş puanları kazanılmaktadır. Bu puanlar havuzda birikmekte olup, sizler tarafından takip edilebilmektedir. Böylece yeterli alışveriş puanı topladığınız zaman, bir prim kazanılmaktadır. Bu primler, unvana göre değişmektedir. Örnek olarak liderler, bir ay içerisinde 3000 Türk Lirası değerinde alışveriş puanı topladıklarında %9’luk prim sınıfına dâhil edilmektedir. Bu imkânlar, satış danışmanlarımıza eşit olarak sunulmaktadır.